Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała środki na realizację programu Laboratorium Przyszłości, dzięki którym uczniowie będą mogli rozwijać kreatywne myślenie, umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi technologicznych oraz zdolności konstrukcyjne.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia w naszej szkole i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania na lekcjach, zajęciach pozalekcyjnych i zajęciach specjalistycznych.

Otrzymane przez nas wsparcie to 120 000,00 zł, które  przeznaczyliśmy na zakup sprzętu: drukarek 3D, zestawów elektronicznych ARDUINO, okularów VR, klocków Lego Spike, stacji lutowniczych i narzędzi do majsterkowania, oraz na zakup sprzętu audio-video.

Informacje na temat realizacji tego projektu będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej naszej szkoły.

Więcej informacji na temat tego projektu znajduje się na stroniehttps://www.gov.pl/web/laboratoria/